Scroll Top

4100 KLIENTI VAI 4100 KLIENTU

1

Šogad mūs apmeklēja 4100 klienti vai šogad mūs apmeklēja 4100 klientu?

Latviešu valodā lietvārda locījumu aiz skaitļa vārda saskaņo ar skaitļa vārdu. Latviešu literārās valodas norma nosaka, ka ar pamata skaitļa vārdiem – desmit, simt, tūkstoš, miljards – lietvārds daudzskaitļa nominatīva nozīmē ir lietojams daudzskaitļa ģenitīvā, piemēram, simts gadu vecs, desmit kilometru, miljards cilvēku, taču valodas prakse liecina, ka tradīcijas valodā mainās un runātāji biežāk izvēlas lietot nominatīvu.

Tāpēc varam teikt gan 4100 klienti, gan 4100 klientu. Galvenais ir ievērot konsekvenci.
Latviešu valodas padoms: "4100 klienti" vai "4100 klientu"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.