Scroll Top

“JAUKU DIENU VĒLOT” VAI “JAUKU DIENU VĒLOT,” VAI “AR SVEICIENIEM” VAI “AR SVEICIENIEM,”

1

Kā atsveicināties e-pastā? “Jauku dienu vēlot” vai “Jauku dienu vēlot,” vai “Ar sveicieniem” vai “Ar sveicieniem,”?

Kā atsveicināties e-pastā? E-pastu sarakstēs ierasts atvadīšanos no adresāta ievietot ziņas parakstā. Lai arī paraksts parasti ir jaunā rindā, uz to attiecas tie paši gramatikas likumi, kas uz jebkuru citu teikumu. “Jauku dienu vēlot” teikumā kalpo kā divdabja teiciens, tāpēc arī e-pastā tas būs jāatdala ar komatu. Savukārt “Ar sveicieniem”, tāpat kā “Ar cieņu” vai “Cieņā” ar komatiem neatdala, jo tam nav gramatiska pamatojuma.

Tāpēc teiksim – “Jauku dienu vēlot, Skrivanek” un “Ar sveicieniem Skrivanek komanda”.
Skrivanek Latviešu valodas padoms: ‘Jauku dienu vēlot’ vai ‘Jauku dienu vēlot,’ vai ‘Ar sveicieniem’ vai ‘Ar sveicieniem,’

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.