RAKSTPRATĪBA PRET RAKSTĪTPRASME

1

Nesen aizvadījām Starptautisko rakstpratības vai rakstītprasmes dienu?

Ar rakstītprasmi apzīmē māku rakstīt: spēju veidot tekstu, izklāstīt domas, ievērojot gramatikas, ortogrāfijas utt. likumības. Piemēram, pārbaudījumi svešvalodās parasti veidoti vairākās daļās, un līdzās lasītprasmei un runātprasmei tiek pārbaudīta arī rakstītprasme. Rakstpratība nozīmē prasmi rakstīt un lasīt. Rakstpratībai pretējas nozīmes vārds ir analfabētisms: neprasme lasīt un rakstīt – tātad nespēja pazīt un rakstīt burtus.

Tātad varam svinēt Starptautisko rakstpratības dienu, savukārt, mācoties kādu valodu, izkopsim tajā arī rakstītprasmi.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.

  Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

  KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

  Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

  MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

  Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

  VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

  Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

  AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

  Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.

  Noskaidro cenu vai uzdod jautājumu

   (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)


   X