VIENREIZĒJS PRET VIENREIZĪGS

1

Vai lēkšana ar gumiju ir vienreizējs vai vienreizīgs piedzīvojums?

Vienreizējs ir tāds, ko veic vai kas notiek vienu reizi, piemēram, vienreizējs pabalsts – pabalsts, ko saņemam vienu reizi kādā noteiktā gadījumā, vienreizējās lietošanas trauki – trauki, kuri paredzēti lietošanai vienu reizi.

Vienreizīgs ir tāds, kam piemīt izcilas, sevišķas (parasti pozitīvas) īpašības. Šī vārda sinonīmi varētu būt „nepārspējams”, „neparasts”. Vienreizīgs aktieris ir nepārspējams, talantīgs aktieris, vienreizīga ainava – ļoti skaista, neparasta ainava.

Tātad lēkšana ar gumiju ir vienreizīgs piedzīvojums!

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu.

  Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

  KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

  Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

  MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

  Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

  VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

  Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

  AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

  Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.

  Noskaidro cenu vai uzdod jautājumu

   (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)


   X