Medicīnisko un klīnisko pētījumu tekstu tulkošana

 
Medicīnisko tekstu tulkošana ir viens no sarežģītākajiem tulkojumu veidiem, ko veic diplomēti speciālisti, tādēļ Skrivanek medicīnisko tekstu tulkošanas komandu veido ārsti un cilvēki ar augstāko medicīnisko izglītību, pieredzi filoloģijā un ļoti labām dzimtās valodas zināšanām. Tulkotāji un redaktori darbā ar medicīnisko tekstu tulkojumiem apzinās savu atbildību par sekām, kādas var rasties neprecīza vai neuzmanīga tulkojuma dēļ.
 
Mēs nodrošinām turpmāk minētos medicīnisko tekstu tulkojumus:
 • medicīnisko dokumentu tulkojumi (epikrīzes, izraksti, slimības vēstures, analīžu tulkojumi, COVID-19 analīžu tulkojumi, SARS-CoV-2 (COVID-19) diagnostikas materiālu tulkojumi, ārstu slēdzieni u. c.);
 • klīnisko pētījumu dokumentācijas tulkojumi;
 • farmaceitiskās dokumentācijas (zāļu apraksti, dažāda informācija ārstiem un pacientiem, kvalitātes kontroles dokumentācija u. c.) tulkojumi, atbilstoši Eiropas Zāļu aģentūras (EMA) un vietējo normatīvo aktu prasībām;
 • esošo tulkojumu pārskatīšana un Zāļu valsts aģentūras (ZVA) ierosināto labojumu ieviešana jau sagatavotos tulkojumos;
 • medicīnisko iekārtu dokumentācijas (lietošanas instrukcijas, iekārtu apraksti u. c.) tulkojumi, atbilstoši Eiropas Zāļu aģentūras (EMA) un vietējo normatīvo aktu prasībām;
 • mājaslapu tulkošana par medicīnu, farmāciju utt.;
 • zinātnisku rakstu medicīnā tulkojumi;
 • kā arī citi, jūsu vajadzībām atbilstoši pakalpojumi.

Mašīnbūves un dzelzceļa nozares tekstu tulkošana

 
Skrivanek valodu speciālisti divdesmit gadu laikā ir veikuši neskaitāmus tulkojumus mašīnbūves un dzelzceļa nozarēm, arī šobrīd esam aktīvi iesaistījušies Baltijas nozīmes dzelzceļa infrastruktūras attīstības projekta ieviešanā. Ar pilnu atbildību varam apgalvot, ka mums ir plaša pieredze un nepieciešamās tehniskās zināšanas šajā jomā un ka mēs precīzi ievērojam noteiktos izpildes termiņus.
 
Mēs nodrošinām turpmāk minētos mašīnbūves un dzelzceļa nozares tekstu tulkojumus populārākajās Eiropas valodās:
 • ražotās produkcijas aprakstu tulkojumus;
 • iekārtu uzstādīšanas instrukciju un ekspluatācijas rokasgrāmatu, kā arī sistēmu paziņojumu tulkojumus;
 • terminoloģijai atbilstošus lietišķās sarakstes tulkojumus;
 • reklāmas tekstu, mārketinga materiālu, gada pārskatu tulkojumus.

BUJ

Kādā formātā es varu iesūtīt tulkojamo darbu?

Jebkādā. Nav svarīgi, kādā formātā jūs atsūtiet tekstu, jo mēs strādājam ar inx, indd, PDF, kā arī ar citiem failu formātiem.

Cik maksās tulkojums?

Kad tulkojums tiks pabeigts?

Noteiktajā termiņā, par kādu būsim vienojušies iepriekš.

Tirgū jau vairāk nekā 25 gadus!

 
Mums ir plaša pieredze tekstu tulkošanā par dažādām tēmām.

110+

 
Valodu dažādās kombinācijās

14+ milj.

 
Iztulkotu vārdu 2019. gadā

3000+

 
Valodas speciālistu

4

 
ISO sertifikāti

Ko par mums saka mūsu klienti

Mēs ar Skrivanek Baltic sadarbojamies jau vairākus gadus. Lielākoties izmantojam rakstiskos tulkojumus latviešu, krievu un angļu valodās, bet ir nācies izmantot arī retākas valodas – arābu, igauņu u. c. Tāpat regulāri izmantojam latviešu tekstu literāro redaktoru, korektoru un “copywrite” pakalpojumus. Sadarbība ir lieliska, projektu vadītāji (kontaktpersonas) ātri, atsaucīgi, konstruktīvi. Cenu politika saprotama, atklāta un pieņemama.

Jazz Communications

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris. Savstarpējās sadarbības laikā nav bijušas nekādas pretenzijas par Skrivanek Baltic darbību, visi darba jautājumi tiek risināti operatīvi un ar savstarpēju sapratni.

Latvijas Republikas Prokuratūra, Administratīvā direktora dienests

Skrivanek Baltic darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, un tulkojumu pieprasījumi tiek apstrādāti ātri un kvalitatīvi, veiksmīgi aptverot specifisko Valsts ieņēmumu dienesta terminoloģiju, gan tulkojot juridiskus tekstus, gan nodokļu un muitas terminoloģiju.

Valsts ieņēmumu dienests

Abpusējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu, uzticamu, ļoti pretimnākošu un organizatoriskā ziņā teicami īstenotu. Līdzšinējā sadarbība bijusi patīkama un veiksmīga, jo īpaši vēlētos uzteikt atsaucīgos un laipnos kompānijas darbiniekus.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris, jo tulkojumi tiek veikti profesionālā kvalitātē, lietojot nozares specifisko terminoloģiju.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Starptautisko pakalpojumi nodaļas Pensiju daļa

5878
Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  X
  SAZINĀTIES