Scroll Top

AUGSTĀK MINĒTAIS PRET IEPRIEKŠ MINĒTAIS

1

Gan vienu, gan otru vārdu savienojumu izmanto, kad runā par kaut ko, kas jau iepriekš ticis pieminēts vai apspriests, tos lieto arī pēc uzskaitījuma.

Tomēr stilistiski pareizi ir teikt „iepriekš minētais” – tādējādi precīzi norādot/pasakot, ka ar to domājam kādu jau iepriekš (nevis – „augstāk”) pārrunātu lietu.

Piemēram: „Karte, kompass un siltas zeķes ir viss, kas man vajadzīgs pārgājienam. Visas iepriekš minētās lietas esmu jau salikusi somā”.

Skrivanek Baltic valodas padoms "Augstāk minētais" pret "Iepriekš minētais

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.