Scroll Top

DROŠĪBA PRET DROŠUMS

1

Ar ko atšķiras drošība no drošuma?

Drošība ir stāvoklis, apstākļi, kuros nav apdraudējuma un/vai ir vajadzīgā aizsardzība pret iespējamu apdraudējumu. Piemēram, policija gādā par sabiedrisko drošību; ir jāievēro noteikti drošības pasākumi darbā ar indīgām vielām.

Drošums savukārt ir īpašība, kas izpaužas kā spēja veikt paredzētos uzdevumus, darboties nebīstami un uzticami, kā arī īpašība būt ticamam, atbilst īstenībai. Piemēram, jāpārliecinās par datu drošumu, lai uz tiem atsauktos (= droši dati), ir zāļu drošums (= drošas zāles), rotaļlietu drošuma prasības (= drošas rotaļlietas) utt.

Drošība ir stāvoklis, apstākļi, savukārt drošums – īpašība. Tātad, lai tiktu garantēts lidojuma drošums, ir jāievēro drošības prasības.

Skrivanek Baltic valodas padoms "drošība" pret "drošums"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.