Scroll Top

ISLAMS PRET ISLĀMS

1

Šobrīd Eiropā kūsā runas par bēgļiem un viņu reliģisko piederību – kā pareizi rakstīsim šīs reliģijas nosaukumu: islams vai islāms?

Islāms ir viena no izplatītākajām pasaules reliģijām, kuru nodibinājis pravietis Muhameds. Vārds cēlies no arābu vārda „islām”, kas nozīmē ‘padevība’. Tā kā arābu valodā uzsvars šajā vārdā ir uz otrās zilbes, latviešu valodā tas rakstāms ar garo patskani „ā”.

Tātad uzzināsim ko jaunu par islāma priekšrakstiem, noskaidrosim islāma raksturīgos rituālus utt.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Islams" pret "Islāms"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.