Scroll Top

PORTĀLS PRET VORTĀLS

1

Vai ziņas lasām portālā vai vortālā?

Portāls ir liela tīmekļvietne, kas nodrošina piekļuvi plašam datorpakalpojumu klāstam, piemēram, elektroniskajam pastam, meklētājprogrammām, diskusiju un interešu grupām u. c. vajadzībām. Varam satikt draugus sociālajos portālos, lasīt jaunumus pasaulē ziņu portālos, kā arī apskatīt aizraujošus video izklaides portālos. Par vortālu savukārt dēvējam kādas konkrētas nozares tīmekļvietni. Vortāli nodrošina klientus ar attiecīgās nozares jaunumiem, pētījumiem un statistiku, diskusijām, tiešsaistes līdzekļiem utt. Populāri vortāli Latvijā ir, piemēram, Latvijas literatūras vortāls www.literatura.lv vai atkritumu apsaimniekošanas vortāls www.atkritumi.lv.

Tātad jaunākās ziņas lasīsim portālā, taču recepšu gudrības smelsimies recepšu vortālā.
Skrivanek Baltic valodas padoms "Portāls" pret "Vortāls"

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.