Scroll Top

LAI NESALUSTU PRET LAI NESALUZTU

1

Vai plaukti jānostiprina, lai tie nesalūstu vai nesalūztu?

Darbības vārda „lūzt” formu pareizrakstība allaž sagādā raizes. Tagadnē un no tās atvasinātajās formās vārds rakstāms bez līdzskaņa „z”, piemēram, „es lūstu”, „galdam jālūst”, „lūstošs galds”, savukārt pārējos gadījumos darbības vārda formas rakstāmas ar līdzskani „z”, piemēram, „es lūzu”, „galds lūzdams krakšķēja”. Arī vēlējuma izteiksmē vārds rakstāms ar līdzskani „z”: „lūztu”.

Tātad, lai plaukti nesalūztu, tie jānostiprina.

LEJUPIELĀDĒ 100 LATVIEŠU VALODAS PADOMUS

Esam apkopojuši 100 latviešu valodas padomus īpašā grāmatā, kuru piedāvājam jums lejupielādēt bez maksas. Lai to saņemtu, lūdzam aizpildīt zemāk norādīto pieteikuma formu Skrivanek Baltic ikmēneša jaunumiem.

 
Skrivanek Latviešu valodas padomu grāmata

KVALITATĪVI RAKSTISKIE TULKOJUMI 110+ VALODĀS

Piedāvājam kvalitatīvus rakstiskos tulkojumus nepieciešamajā valodu kombinācijā, garantējot konfidencialitāti un noteikto termiņu ievērošanu.

MUTISKIE TULKOJUMI 40+ VALODĀS

Nodrošinām visa veida mutiskās tulkošanas pakalpojumus vairāk nekā 40 valodās un dažādās to kombinācijās.

VALODU KURSI SIRDIJ UN KARJERAI

Piedāvājam praktiskas valodu mācības uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem, kā arī privātpersonām ar dažādiem valodas zināšanu līmeņiem.

AIZRAUJOŠAS NOMETNES BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

Mācību centra rīkotās nometnes ir lielisks veids, kā pavadīt skolas brīvlaiku visos gadalaikos, iegūstot jaunus draugus un praktiskas svešvalodu zināšanas.