Mūsu valodu speciālisti palīdzēs jums uzlabot teksta stilistisko vai gramatisko kvalitāti, pārbaudīt tekstā lietoto terminoloģiju vai arī salīdzināt tulkojumu ar oriģinālu, lai pārliecinātos par tā precizitāti. Palīdzēs arī gadījumos, ja teksts nav tulkots vai sagatavots pie mums. Ikvienā no valodām pārbaudi veiks lingvists, kuram attiecīgā mērķvaloda ir dzimtā.
 
Korektūra jeb teksta stilistiskā uzlabošana ir teksta gramatiska un stilistiska pārbaude, ko veic, lai pārliecinātos par tulkojuma atbilstību un piemērotību noteiktajam mērķim, kā arī lai pārbaudītu, vai ievērotas attiecīgās nozares tradīcijas. Korektūru veic valodu speciālists, kuram attiecīgā valoda ir dzimtā, garantējot tulkojuma kvalitāti, precizitāti un profesionalitāti.
Detalizēta tulkojuma salīdzināšana ar oriģinālu tiek veikta, lai pārbaudītu tulkojuma pareizību un atbilstību oriģinālam, kā arī lai nepieciešamības gadījumā veiktu labojumus. Lai panāktu augstākās kvalitātes rezultātu, valodnieks ņem talkā instrukcijas, terminoloģijas vārdnīcas un citus atsauces materiālus. Salīdzināšanas rezultātā saņemsiet tulkojumu, kas pilnībā atbilst oriģinālam, ir lasāms, gramatiski un terminoloģiski pareizs, kā arī atbilst paredzētajam mērķim.
Redaktūra jeb terminoloģijas pārbaude ir noderīga, ja nepieciešams pārbaudīt tulkojumu, kas paredzēts kādas specifiskas nozares vajadzībām. Tulkojumā lietoto terminu pārbaudi veic redaktors, kurš pārzina konkrēto nozari un kuram attiecīgā svešvaloda ir dzimtā valoda.

Nepieciešama tekstu gramatiskā vai stilistiskā uzlabošana?
Nepieciešama konsultācija?
 

Sagatavosim jums piedāvājumu un nodrošināsim konsultāciju.

 

Nosūtīt pieprasījumu

Šī pakalpojuma atrašanai cilvēki bieži internetā lieto dažādus atslēgas vārdus – pareizrakstības pārbaude, redaktors, gramatikas pārbaude, teksta rediģēšana, teksta koriģēšana u. tml.

BUJ

Kāda veida pakalpojumus jūs piedāvājat?

Vai pakalpojuma cenā ir iekļauts PVN?

Jā, privātpersonām norādām cenu, kurā iekļauts PVN. Korporatīvajiem klientiem pakalpojumu cena tiek norādīta bez PVN, pamatojoties uz vispārpieņemto tirgus praksi.

Vai tiek nodrošināti arī pakalpojumi privātpersonām?

Lai arī lielākā daļa pieprasījumu ir no uzņēmumiem, mēs ar lielāko prieku strādājam arī ar privātpersonām. Visbiežāk privātpersonām ir nepieciešami tulkojumi ar notāra apstiprinājumu, pieprasītas ir arī valodu mācības un nometnes bērniem un jauniešiem. Mūsu komanda palīdzēs ikvienā situācijā.

Ko par mums saka mūsu klienti

Mēs ar Skrivanek Baltic sadarbojamies jau vairākus gadus. Lielākoties izmantojam rakstiskos tulkojumus latviešu, krievu un angļu valodās, bet ir nācies izmantot arī retākas valodas – arābu, igauņu u. c. Tāpat regulāri izmantojam latviešu tekstu literāro redaktoru, korektoru un “copywrite” pakalpojumus. Sadarbība ir lieliska, projektu vadītāji (kontaktpersonas) ātri, atsaucīgi, konstruktīvi. Cenu politika saprotama, atklāta un pieņemama.

Jazz Communications

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris. Savstarpējās sadarbības laikā nav bijušas nekādas pretenzijas par Skrivanek Baltic darbību, visi darba jautājumi tiek risināti operatīvi un ar savstarpēju sapratni.

Latvijas Republikas Prokuratūra, Administratīvā direktora dienests

Skrivanek Baltic darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, un tulkojumu pieprasījumi tiek apstrādāti ātri un kvalitatīvi, veiksmīgi aptverot specifisko Valsts ieņēmumu dienesta terminoloģiju, gan tulkojot juridiskus tekstus, gan nodokļu un muitas terminoloģiju.

Valsts ieņēmumu dienests

Abpusējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu, uzticamu, ļoti pretimnākošu un organizatoriskā ziņā teicami īstenotu. Līdzšinējā sadarbība bijusi patīkama un veiksmīga, jo īpaši vēlētos uzteikt atsaucīgos un laipnos kompānijas darbiniekus.

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris, jo tulkojumi tiek veikti profesionālā kvalitātē, lietojot nozares specifisko terminoloģiju.

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Starptautisko pakalpojumi nodaļas Pensiju daļa

5878
Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

    (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

    X
    SAZINĀTIES