Scroll Top

LAIPNI LŪDZAM SKRIVANEK BALTIC!

Biroja adrese: Lāčplēša iela 87C, Rīga
Darba laiks: Pr–Pk no 8.30 līdz 19.00
E-pasts: [email protected]
Bezmaksas tālrunis: 8000 72 72
Tālrunis: (+371) 67 240 364
Mob.: (+371) 26 181 355

VALODU PAKALPOJUMI JŪRMALĀ

1

Ietaupiet laiku un līdzekļus, pasūtot valodu pakalpojumus tiešsaistē!

Valodu uzņēmums Skrivanek Baltic piedāvā rakstiskos tulkojumus vairāk nekā 110 valodās ar notāra apliecinājumu vai bez tā, tekstu gramatisko un stilistisko uzlabošanu, tīmekļa vietņu lokalizāciju.

Nodrošinām arī mutiskās tulkošanas pakalpojumus Jūrmalā, tostarp mutisko tulkošanu konferencēs, tiesas sēdēs un darījuma tikšanās laikā. Ja nepieciešami tulka pakalpojumi ikdienas situācijās, piemēram, saziņai ar valsts vai pašvaldību iestādēm, dokumentu iesniegšanai vai tamlīdzīgi, aicinām izmantot tulka – asistenta pakalpojumus.

Piedāvājam arī valodu mācības grupā bērniem (sestdienās) un pieaugušajiem.

Organizējam svešvalodu nometnes bērniem un jauniešiem. Turklāt nometnes notiek ne tikai vasaras brīvlaikā – tās var apmeklēt arī rudens un pavasara skolēnu brīvlaikos.

Sazinieties ar mums – būsim priecīgi palīdzēt!

NOSKAIDROT CENU / UZDOT JAUTĀJUMU

JŪRMALA

Jūrmala ir piektā lielākā Latvijas pilsēta pēc iedzīvotāju skaita. Tajā dzīvo aptuveni 50 tūkstoši iedzīvotāju, un tā atrodas apmēram 25 kilometrus uz rietumiem no Latvijas galvaspilsētas Rīgas. Pilsētu no divām pusēm ieskauj ūdens – dienvidos – Lielupe, ziemeļos – Rīgas jūras līcis. Pilsētu veido 16 atsevišķas daļas – Ķemeri, Jaunķemeri, Sloka, Kauguri, Vaivari, Asari, Valteri, Melluži, Pumpuri, Jaundubulti, Dubulti, Majori, Dzintari, Bulduri, Lielupe un Priedaine. Jūrmala ir vienīgā kūrortpilsēta Latvijā, kas uzņemta Eiropas Kūrortu asociācijā. Tā ir labi pazīstama ar maigo klimatu, jūru, veselīgo gaisu, ārstnieciskajām dūņām un minerālūdeņiem.

KO DARĪT JŪRMALĀ?

Ja esat Jūrmalā, iesakām apmeklēt šādas ievērojamas apskates vietas:

  • „Dzintaru koncertzāli” – populārāko Latvijas koncertzāli Latvijā, kur uzstājas pasaules līmeņa mākslinieki;
  • „Līvu akvaparku” – ūdens atrakciju parku, kas priecēs gan bērnus, gan pieaugušos;
  • Jomas ielu – gājēju ielu, pa kuru vasaras periodā straumēm plūst atpūtnieki un ārvalstu viesi. Tā ir arī viena no centrālajām un vecākajām Jūrmalas ielām;
  • Lielā Ķemeru tīreļa laipu – populārāko apskates objektu Ķemeru Nacionālajā parkā, kur, pastaigājoties pa koka dēļu taku, var iepazīt cilvēka dabas neskartu augsto sūnu purvu. Takas kopējais garums ir 3,4 kilometri;
  • Jūrmalas brīvdabas muzeju – muzejā izveidota 19. gadsimta piekrastes zvejnieku sēta ar tai raksturīgām ēkām. Muzejā var apskatīt arī enkuru un zvejas laivu kolekciju. Tajā atrodas arī virvju vīšanas darbnīca ar lielāko virvju kolekciju Latvijā;
  • peldvietas – Jūrmalā atrodas 12 oficiālas peldvietas, no kurām 11 atrodas jūras krastā, bet viena no tām – Lielupes krastā. Piecām Jūrmalas pludmalēm ir piešķirts Zilā karoga pludmales tituls,un daudzas citas vietas.