Tulkojumi un citi valodu risinājumi
spāņu valodā

1

RISINĀJUMI, KURUS VISBIEŽĀK NODROŠINĀM NO/UZ SPĀŅU VALODU:

NEPIECIEŠAMS TULKOJUMS? MEKLĒJIET VALODU RISINĀJUMU? NEPIECIEŠAMA KONSULTĀCIJA?

Sagatavosim jums piedāvājumu un nodrošināsim konsultāciju.

VALODU KOMBINĀCIJAS:

latviešu–spāņu; spāņu–latviešu; igauņu–spāņu; spāņu–igauņu; lietuviešu–spāņu; spāņu–lietuviešu; krievu–spāņu; spāņu–krievu; poļu–spāņu; spāņu–poļu; ukraiņu–spāņu; spāņu–ukraiņu; čehu–spāņu; spāņu–čehu; vācu–spāņu; spāņu–vācu; somu–spāņu; spāņu–somu; frančuspāņu; spāņu–franču; itāļuspāņu; spāņu–itāļu; dāņuspāņu; spāņu–dāņu; zviedruspāņu; spāņu–zviedru; norvēģuspāņu; spāņu–norvēģu; angļuspāņu; spāņu–angļu u. c.

SPĀŅU VALODA FAKTOS

Spāņu valodas pirmsākumi meklējami ap mūsu ēras 9. gadsimtu. Tā attīstījās no latīņu sarunvalodas, kas Pireneju pussalā ienāca kopā ar romiešu leģioniem 3. gadsimtā pirms mūsu ēras.

Spāņu valoda jeb kastīliešu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimes romāņu valodu grupai.

Tā ir dzimtā valoda aptuveni 400 miljoniem cilvēku, un pēc šā rādītāja tā ir otrajā vietā pasaulē pēc mandarīnu valodas.

Spāņu valoda ir valsts valoda Spānijā, kā arī galvenā valoda visās Centrālamerikas un Dienvidamerikas valstīs, izņemot Brazīliju, Franču Gviānu un Haiti. Tā ir izplatīta ASV (jo īpaši Arizonā, Kalifornijā, Kolorādo, Ņujorkā, Ņūmeksikā, Teksasā), Nīderlandes Antiļu salās un bijušajās Spānijas kolonijās Āfrikā (Gvinejā, Marokā, Rietumsahārā).

Pirmie rakstu pieminekļi spāņu valodā saglabājušies no 11. gadsimta. Spāņu valodā izmanto latīņu alfabētu, kurā ir 29 burti. Tajā ir aptuveni 100 000 vārdu.

Lietvārdus un īpašības vārdus spāņu valodā neloka. Lietvārdu jēdzienisko sakaru nosaka ar prievārdu palīdzību. Raksturīga spāņu valodas ortogrāfijas iezīme ir apgrieztas jautājuma un izsaukuma zīmes lietošana teikuma sākumā, piemēram, „¿Qué pasa?” (Kas noticis?).

Valodas izruna un lietojums starp spāņu valodā runājošajiem dažādās valstīs atšķiras, taču atšķirības nav tik lielas, lai būtu grūti sazināties. Spānijā šai valodai ir divi galvenie dialekti – Andalūzijas un Kastīlijas dialekts.

Spāņu jeb kastīliešu literārās valodas pamatā ir Kastīlijas dialekts. Tas ir universāls, jo to saprot visi spāņu valodā runājošie.

Valodas kods ISO 639-1: es

TIRGŪ JAU VAIRĀK NEKĀ 25 GADUS!

Mums ir plaša pieredze tekstu tulkošanā par dažādām tēmām.

0
+
Valodu dažādās kombinācijās
0
+ milj.
Iztulkotu vārdu 2020. gadā
0
+
Valodu speciālistu
0
ISO sertifikāti

NOZARES, KURĀS VISBIEŽĀK VEIKTI TULKOJUMI SPĀŅU VALODĀ:

KO PAR MUMS SAKA MŪSU KLIENTI?

Jazz Communications
Jazz Communications

Mēs ar Skrivanek Baltic sadarbojamies jau vairākus gadus. Lielākoties izmantojam rakstiskos tulkojumus latviešu, krievu un angļu valodās, bet ir nācies izmantot arī retākas valodas – arābu, igauņu u. c. Tāpat regulāri izmantojam latviešu tekstu literāro redaktoru, korektoru un “copywrite” pakalpojumus. Sadarbība ir lieliska, projektu vadītāji (kontaktpersonas) ātri, atsaucīgi, konstruktīvi. Cenu politika saprotama, atklāta un pieņemama.

Latvijas Republikas ģērbonis
Latvijas Republikas Prokuratūra
Administratīvā direktora dienests

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris. Savstarpējās sadarbības laikā nav bijušas nekādas pretenzijas par Skrivanek Baltic darbību, visi darba jautājumi tiek risināti operatīvi un ar savstarpēju sapratni.

Valsts iestāde
Valsts ieņēmumu dienests

Skrivanek Baltic darbinieki ir atsaucīgi un pretimnākoši, un tulkojumu pieprasījumi tiek apstrādāti ātri un kvalitatīvi, veiksmīgi aptverot specifisko Valsts ieņēmumu dienesta terminoloģiju, gan tulkojot juridiskus tekstus, gan nodokļu un muitas terminoloģiju.

Rīgas dome
Rīgas dome
Pilsētas attīstības departaments

Abpusējo sadarbību vērtējam kā pozitīvu, uzticamu, ļoti pretimnākošu un organizatoriskā ziņā teicami īstenotu. Līdzšinējā sadarbība bijusi patīkama un veiksmīga, jo īpaši vēlētos uzteikt atsaucīgos un laipnos kompānijas darbiniekus.

Valsts iestāde
Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
Starptautisko pakalpojumu nodaļas Pensiju daļa

Skrivanek Baltic sevi ir pierādījis kā profesionāls, uzticams un kvalitatīvs sadarbības partneris, jo tulkojumi tiek veikti profesionālā kvalitātē, lietojot nozares specifisko terminoloģiju.

Noskaidro cenu vai uzdod jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)


  X
  Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

   (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)


   X
   SAZINĀTIES