Tulkojumi un citi valodu risinājumi
spāņu valodā

1

Noskaidrot cenu / uzdot jautājumu

  (Pievienot dokumentu līdz 20 MB)

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  Kvalitātes un konfidencionalitātes garantija, ko apstiprina ISO sertifikāti

  Mūsu projektu vadītāji runā latviešu, krievu, angļu, vācu un poļu valodā

  99% klientu saņem cenas piedāvājumu mazāk nekā 15 minūtēs

  Vairāk nekā 3000 valodas speciālistu un dzimtās valodas runātāju

  Vairāk nekā 98% klientu mūs labprāt ieteiktu saviem draugiem un partneriem

  Mūsu birojā katru gadu tiek iztulkoti vairāk nekā 16 miljoni vārdu

  RISINĀJUMI, KURUS VISBIEŽĀK NODROŠINĀM NO/UZ SPĀŅU VALODU:

  VALODU KOMBINĀCIJAS:

  latviešu–spāņu; spāņu–latviešu; igauņu–spāņu; spāņu–igauņu; lietuviešu–spāņu; spāņu–lietuviešu; krievu–spāņu; spāņu–krievu; poļu–spāņu; spāņu–poļu; ukraiņu–spāņu; spāņu–ukraiņu; čehu–spāņu; spāņu–čehu; vācu–spāņu; spāņu–vācu; somu–spāņu; spāņu–somu; frančuspāņu; spāņu–franču; itāļuspāņu; spāņu–itāļu; dāņuspāņu; spāņu–dāņu; zviedruspāņu; spāņu–zviedru; norvēģuspāņu; spāņu–norvēģu; angļuspāņu; spāņu–angļu u. c.

  SPĀŅU VALODA FAKTOS

  Spāņu valodas pirmsākumi meklējami ap mūsu ēras 9. gadsimtu. Tā attīstījās no latīņu sarunvalodas, kas Pireneju pussalā ienāca kopā ar romiešu leģioniem 3. gadsimtā pirms mūsu ēras.

  Spāņu valoda jeb kastīliešu valoda pieder indoeiropiešu valodu saimes romāņu valodu grupai.

  Tā ir dzimtā valoda aptuveni 400 miljoniem cilvēku, un pēc šā rādītāja tā ir otrajā vietā pasaulē pēc mandarīnu valodas.

  Spāņu valoda ir valsts valoda Spānijā, kā arī galvenā valoda visās Centrālamerikas un Dienvidamerikas valstīs, izņemot Brazīliju, Franču Gviānu un Haiti. Tā ir izplatīta ASV (jo īpaši Arizonā, Kalifornijā, Kolorādo, Ņujorkā, Ņūmeksikā, Teksasā), Nīderlandes Antiļu salās un bijušajās Spānijas kolonijās Āfrikā (Gvinejā, Marokā, Rietumsahārā).

  Pirmie rakstu pieminekļi spāņu valodā saglabājušies no 11. gadsimta. Spāņu valodā izmanto latīņu alfabētu, kurā ir 29 burti. Tajā ir aptuveni 100 000 vārdu.

  Lietvārdus un īpašības vārdus spāņu valodā neloka. Lietvārdu jēdzienisko sakaru nosaka ar prievārdu palīdzību. Raksturīga spāņu valodas ortogrāfijas iezīme ir apgrieztas jautājuma un izsaukuma zīmes lietošana teikuma sākumā, piemēram, „¿Qué pasa?” (Kas noticis?).

  Valodas izruna un lietojums starp spāņu valodā runājošajiem dažādās valstīs atšķiras, taču atšķirības nav tik lielas, lai būtu grūti sazināties. Spānijā šai valodai ir divi galvenie dialekti – Andalūzijas un Kastīlijas dialekts.

  Spāņu jeb kastīliešu literārās valodas pamatā ir Kastīlijas dialekts. Tas ir universāls, jo to saprot visi spāņu valodā runājošie.

  Valodas kods ISO 639-1: es